Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavenie routra Asus RT-AC750 problem

Ahoj, vedeli by ste mi poradit v par krokoch ako nastaviť router? Lebo uz sa s tym paprem 5 hodin a vzdy nieco... -_- Mam heslo routra, poskytovatela slovanet@adsl... a heslo ale neviem ako to nastaviť do noveho GUI v asus. Doteraz som mal Dlink a tam to bolo jednoduche. Chcem si nastavit 5GHz pre PC (kabelove pripojenie) a 2,4Ghz pre smartfony wireless.Len ani za boha neviem ako to nastavit spravne.
Parametre: VPI=1, VCI=32, routing, PPPoE (a?), LLC....

Chcel som to pôvodne tak, aby som znížil počet kabeláže lebo to je hrôza :D Ale tak to je jedno. Keď pripojím PC ku modemu (od slovanetu) a následne model ku tel. modulu (ktorý je zapojený do rozvodne v bytovke). Potom router prepojím ku modemu a následne router do PC? Leno už ma to nejak pletie. Chcem mať lepší signál tým, že budem využívať router a jeho 5Ghz pásmo len pre PC. Len to nastavenie je chaotické. Ospravedlňujem sa, nie som tak v tomto zdatný.