Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání notebooku GS73VR 7RG Stealth Pro

Zdravím,

mám problém s novým notebookem (GS73VR-7RG-Stealth-Pro). Koupil jsem jej před asi měsícem, ale ne na hraní, doufajíc, že to snese to, co na něm chci dělat.

Jedná se pouze o obchodování (investování, bitcoin a podobné záležitosti s grafy v prohlížeči a podobně). Stačí, abych měl otevřených pár oken či panelů v prohlížeči, tak se notebook samovolně vypne - žádná hláška, nic, jen se odepne a konec. Čím to může být? Neměl by takový notes být přizpůsobený na hraní a extrémnímu výkonu her, ale přesto padá při tak banální aktivitě?
Mám na něj napojené 2 externí monitory + monitor notebooku. To by neměl být ale taky problém. Monitory jsou 4K.

Jediné, co mě napadlo, bylo přehřívání, ale u takového modelu...no nevím. Díky za každou radu :)

Netěžím, jen dávám příklad, co tam za grafy pojede. Ale proč by s ním mělo něco být, nový kus by měl zvládat ne? Nechce se mi věřit, že je to takovej šunt a tohle nezvládne. Reklamace je poslední možnost, třeba na tom něco je a já nevím co, tak to chci vyřešit. Za tu cenu stroj by měl šlapat jako hodinky.