Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkon počítače

Ahoj, poslední měsíc jde výkon mýho pc rapidně dolů. Nejdřív mi řvalo jen větrání, tak jsem stáhnul core temp, kterej mi při normální zátěži ukazoval něco přes 80 stupňů. Čistej, to on je, takže jsem ho projel antivirem, nic. Defragmentace a manuální pročištění taky nic. Přitom ho mám rok a nikdy se mi nic podobnýho nestalo, dnes už je to neúnosný - už i po zapnutí internetu se mi občas seká kurzor.. Kdyby bylo potřeba napsat nějaký technický údaje tak pište a samozřejmě budu rád za každej nápad.. peace

antivir si obvykle se spywarem neporadí: adwcleaner
defragmentace na snižování zátěže a teploty? hned 1.ledna vyhráváš cenu "hovadina roku".
manuální pročištění - podle předchozího čekám, že jsi další nesvéprávný s nějakým cleanerem, tak to si rovnou nachystej instalační médium windows.
a celý tento svinský stav pc po pouhém roce? nejefektivnější je to po tobě vyčistit od automaticky spouštěného kriplware a nastavit ti jen omezená práva, ať nemůžeš dál škodit:
kontrola spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).