Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash player

Stáhnul jsem si přehrávač FLASH PLAYER.Na ploše mám ikonu s názvem INSTALL FLASH PLAYER.EXE. Spustil jsem a za pár vteřin hotovo , ale na ploše je stále to samé. Měl jsem zato,že se mi nainstaluje nějaký program FLASH PLAYER, ale nic. Jak mám tomu rozumět, předem díky za váš čas.

To je v poriadku. To z plochy (instalator) mozes uz zmazat (alebo presunut do kosa a vysypat kos :). Flash player sa integroval do tvojho internetoveho prehliadaca, nikde ho nebudes vidiet samostatne ako program.
Este by bolo dobre povedat ze existuju 2 verzie: activeX (pre Internet Explorer) a plugin do alternativnych prehliadacov (mozilla firefox, opera apod). Stranka adobe.com robi detekciu ze cim to tahas a podla toho ponukne len jednu z nich. Ak si to tahal s inym prehliadacom ako internet explorer, tak je dobre vliezt na www.adobe.com aj pomocou internet explorer a kliknut na "get adobe flash player" aby sa nainstalovala aj verzia pre IE (vyzaduju to niektore programy ktore spustaju komponenty IE).