Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bootmngr is corrupted reinstall win 7 home premium z dvd

caute mam win 7 ultimte nainstalovany ale kedze som nainstaloval zlu verziu lebo licencny kluc mam na home premium tak sa snazim to reinstalnut na home premium. stiahol som ti teda iso subor win 7 home premium a napalil ho na dvd a pri restarte mi napisalo bootmngr is corrupted, potom som skusil iso rozbalit a napalit tie subory na dvd a tiez to napisalo pri restarte bootmngr is corrupted. Fakt nwm kde sa stala chyba ked ostatni pisali ze to normalne nainstalovali z toho iso a ja to napalim a pise hento. Dakujem za rady
Změna kategorie, původně: Software (karel)

pokud je na disku bezcenný obsah, zrušit všechny oddíly, vytvořit znovu "mbr" disk tímto partition managerem:
http://support.minitool.com/download/PW9.1/411ef6b4-1510-4e5d-b046-a447156e46ab-HE/pwfree91-x64.iso
je možné, že ta verze windows netouží po "gpt" disku, na kterém jsou třeba současné ultimate, ale nemá cenu to zjišťovat a jednodušší je začít s čistým diskem.