Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno max rychlost internetu

Dobrý den, chci se zeptat, jak zjistím maximální rychlost připojení k internetu v dané lokalitě. neumím to už přesně najít. tak abych jen zadal adresu a třeba mi to napíše že je u nás maximální možná rychlost 20mbit a tak...? diky

Zeptej se těch sousedů,jak už píše jirka44.Ti už to mají prozkoumané a rovnou řeknou,jak to funguje nebo chtějí měnit na lepší.Provideři toho naslibují a pak budeš zklamaný.Může být velká agregace,různé výpadky a taky sliby AŽ třeba 100Mbps tu max.rychlost nezajistí.U nás některé firmy dávají připojení na 1-2 měsice na zkoušku zdarma,včetně routeru a montáže.Až pak se podepíše smlouva nebo si zase vše odvezou.Tak se poptej,že to předem chceš vyzkoušet taky.