Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z vyhľadávačom Google

Takže mám takýto problém, kamarátka vyhľadávala moje poviedky podľa môjho spisovateľského nicku a google vypísal okrem mojich poviedok aj moje skutočné meno a čo viac aj ostatných 6 nickou pri iných stránkach. Vtip je v tom že svoje pravé meno používam iba vo svojom hlavnom emaily, dá sa niekde nastaviť aby google nezobrazoval moje skutočné meno pri mojom nicku - ak niekto používa nic miesto svojho skutočného mena má to svoj dôvod. Viete mi poradiť?

To není problém vyhledávače Google, pravděpodobně jste své jméno
kdysi někde uvedl spolu s nickem. Zkuste, co Vám najde Seznam, Jyxo, Yahoo, …

Nastavit vyhledávání nepůjde, ale pokud jméno tam, kde jste je uvedl, odstraníte,
přestane se (snad??) po nějaké době objevovat ve výsledcích hledání.

jyxo už moóóc let nefunguje. ani nedoporučuju zkoušet, co je dnes na http://jyxo.cz

zkoušel jsem, jestli google propojuje nicky se jmény, pokud si uživatel přeposílá poštu mezi více účty. zdá se mi že ne, ale sám se vyhýbám spojovat nick a vizitkové jméno, google nemusí všude strkat rypák.

vypadá že tomu tazatel mohutně pomohl, když se nachází na první straně výsledků.