Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak udělat mezery v mp3

Ahoj chci se zeptat mam na dvd muziku v mp3 a jedno album je dost dlouhé na to aby se vešlo na cd va formatu cd (v autě mam cd)je nějaky program na udělání mezer
Změna předmětu, původně: jak udělat mezeri
Prosím zkontrolujte po sobě případné chyby, než odešlete svůj příspěvek. Děkujeme. (fromM2U)

Takže co chceš? Dělat mezeri :-D nebo zkopírovat jen část skladeb?

dost dlouhé na to aby se vešlo na cd va formatu cd

Tohle znamená, že se to tam vejde, nebo že se to tam nevejde?

Zvolit Audio CD a přetahovat ty skladby z pravého do levého okna jsi zkoušel?

To tam mas len jedno 900MB .mp3? Ak ano tak pouzi napr. mp3DirectCut a porez si to na mensie, mal by to zvladnut (najdes cez www.google.com)

Ak tam mas tych mp3 viac mensich tak si zvol vo vypalovacom programe "vytvorit zvukove CD" a pretahuj do vypalovacieho programu .mp3 po jednom, pokym sa nezaplni dole stupnica po cervenu rysku.

To tam mas len jedno 900MB .mp3? Ak ano tak pouzi napr. mp3DirectCut a porez si to na mensie, mal by to zvladnut (najdes cez www.google.com)

Myslim ze je to tento pripad. Tiez odporucam mp3DirectCut, ale nestrihat vsetko, len vybrat to co chce, oznacit mysou zaciatok a koniec a ulozit vyber, takto ulozit asi 15 piesni a je to.

mp3dc.html

Myslim ze pri takychto velkych soboroch byva casto aj .cue subor, pomocou neho a napr. programu Medieval CUE Splitter sa da jednoducho - presne a automaticky rozdelit.

Tak pozeram prave ze aj mp3DirectCut ma "Cue Sheet support".