Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit MalwareBytes jako antivir

Zdravím,mám program Malwarebytes který mi odviroval PC a jde vidět že ty viry ukryté někde hluboko v PC najde (ne jak Avast a AVG).

Ovšem windowsy mi ho nevezmou za antivir........

Můžu ho nějak nastavit jako antivir?

Díky.

Vestavěný Windows Defender.

Trochu si pleteš pojmy:
AVG, Avast, jsou antiviry, čili slouží k ochraně proti virům, kterých je však významně méně (cca 10 - 20 % všech nákaz).
MalwareBytes je antimalware, čili je zaměřen na ochranu před jinými typy škodlivého SW - spyware, adware apod. (obecně malware).