Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za kolik lze prodat tuto PC sestavu???

Dobrý den prosím o radu, za kolik si myslíte, že se dá prodat tato PC sestava, moc tomu nerozumím, chci si koupit novou a nechci aby mě někdo vobral... :-)
Skládá se:
Intel celeron 1.7 MHz
ZD: Intel Villanova D845GLVA
RAM: 1280 (256+1024)
Grafická karta integrovaná: Intel 8245G/GL/GE/PE/GV Graphics controller 63MB - Intel extreme graphics
Zvuková karta: C-mediaCMI8738/C3DX Audio Device
Pevný disk: 120GB + 500GB (tedy 620)
Mechaniky: DVD-RW Sony
DVD-ROM Sony
CD-RW Teac
Disketová jednotka Sony
Síťová karta: Intel PRO/100 VE Network Connection

To by mělo asi být všechno,psal jsem to z Everest home, jinak bych to nevěděl...:-)
Stáří je asi 2 roky, ale dokupoval jsem tam novou RAM (1024), Zvukovku, Hard disk (500).
Vše OK, vše jede SUPER. Zajímá mě jenom cena, za kolik se to dá prodat, děkuji Všem moc za odpovědi!!!

PS: Pokud někdo odpoví a bude tak hodný A ROZUMÍ PC, tak mě prosím poraďte ještě, jakou novou sestavu tak max. do 12000,- jenom tu bednu, bez monitoru, ale s OR. WIN, nejlíp XP HOME-PRO. Nehraji nějak hry, spíš na filmy a internet atd... Děkuji!!!
Změna předmětu, původně: Za kolik??? (fromM2U)
Přečtete si, prosím, pravidla poradny. (fromM2U)

chipset i845g, stáří jen 2 roky? nenapálili tě náhodou? takový krám jsem fasoval v práci před 4-5 lety. celeron 1.7 je tuším nevýkonná parodie na topná tělesa.
cd-rw teac neměly zrovna nejlepší pověst, všechno co teac spáchal od 40-rychlostních mechanik stálo za pendrek.
dvd-cokoli od sony je snad vtip; sony má z celého trhu snad nejhorší opravitelnost chyb.
směs naprosto rozdílných ramek: nemá žádný smysl, rozdíl v osazení 1024mb a 1280mb nijak nepoznáš, jen si zaděláváš na problémy s nestabilitou. tu 256mb věnuj nějakému bezdomovci.
C-media CMI8738 se fak říká zvuková karta? to je nějaký nový druh legrace? no budiž, za stovku.

čili představ si dolní mez, kolik bys za to asi chtěl. pak se podívej do dnešních ceníků, co je za ty samé peníze na trhu. budeš nemile překvapen.

jen na závěr: chceš doporučení na novou sestavu od někoho kdo rozumí pc, a máš sám něco s capslockem. a pak na něj vybafneš že místo windows myslíš xp home - to je taky nějaký žert?

čili pokud svou sestavu ani neznáš, a musel sis pořídit výpis everestem se smajlíkem (to se směje tobě?), proč se prostě nepodíváš po něčem hotovém za 10k (s os za 12k)? myslím že za to pořídíš pro své záměry slušný stroj, se zárukou, rozumně sladěný, ve verzi s nainstalovaným os bude včetně ovladačů (jinak jsi tu za týden zas: "jak nainstalovat xp na sata disk").

p.s.: teď jsem si všiml původní verze nadpisu který jsi vyplodil. skoro škoda času na odpověď.

Brtníku ... na tvůj stupidní názor se nikdo neptal, tak si svoje moudra strč třeba do pr.ele ...
Je vidět, že jsi ani nepochopil, to s tim Win XP. přečti si dotaz znovu. Stejně jako nikoho nezajmá, že celeron je "topné těleso".
Ptal se na cenu, tak mu buď poraď normálně, nebo si jdi svoje mindráky léčit jinam ... ]:(

No, šel jsem okolo, bo taky hledám nějakou tu radu a tak jsem nakoukl. Jak je vidět, tak neporadím, jen mi to nedalo abych nezareagoval. Je tohle PC poradna, nebo nějaká soutěž o to, kdo si udělá větší srandu z toho, kdo se tu na něco zeptá a moc tomu nerozumí? Předpokládám, že kdo rozumí PC, se tu nebude na nic moc vyptávat. A otázkám toho, kdo tomu nerozumí, se není potřeba vysmívat. Každý nerozumí všemu, kdyby jo, byly by tyhle stránky zbytečné. Možná je Vám to jedno, jestli se sem někdo přijde na něco zeptat, ale pokud ne, tak budou zbytečné, ač všichni všemu nerozumí. No nic, to byla jen taková polemika nad tím, jak se k sobě chováme. Tak snad někdy, já se jdu se svým dotazem poohlédnout někam jinam. Mějte se tu fajně...

já se jdu se svým dotazem poohlédnout někam jinam

A na co ses ptal?

S tim, co pises, souhlasim. Ver tomu ale, nebo ne, na lecktere dotazy se relevantne odpovedet neda (mam na mysli infantilni vejsplechty, postradajici hlavu/patu ci prenesmysly plne smajlu). Taky se tu mnozi provokace od (urcite najdes sam) jistych jedincu, kteri si tim kompenzuji svoji nekompatibilitu s okolnim prostredim. Poradna je tu od toho, aby poradila, nicmene pouze tem, kteri o radu stoji. Pral bych ti aspon tyden moderovat - nemyslim, ze bys zustal chladnym...