Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Shořel nebo ne ?

Dobrý den, dnes jsem skládal počítač... A z front panelu jsem HD AUDIO zapojil na piny kde bylo napsáno "HD AUDIO LINK" a poté když jsem měl zapnutý PC tak jsem zapojil do předu reproduktory a mikrofon a v tu chvíli se počítač vypnul a nejde zapnout ... Nevíte někdo co s ním je ? Popřípadě mohlo to poškodit grafickou kartu ? A případně návrhy co by to mohlo být ... PS: na základní desce svítíly vždy dvě diody červená a zelená(asi kontrolní)... Teď svítí pouze jedna ...
Základní deska : Intel e210882

Chtěl jsem přiložit obrázek ale na mobilu mi to nejde , je to HD Audio Link ( vzhledově je asi takto :8 pinů v 1 řádku 7 pinů ,v dolním 3 z leva chybí )dále jsem také zjistil že zde nesvítí dioda s názvem AMT_LED1
Deska i po noci bez baterky a vyzkoušení na jiném zdroji nadále nefunguje ...

Právě že na obrázku mi přijde že je úplně jiná deska bylo tam.vsude mnohem více konektorů ale napsal jsem přesné označení desky... Na desce je přibližně tam kde je to v červeném rámečku... Ale já tu mám Fpanel audio a HD audio link...

Môj názor - desku si odpálil.
Ako píšeš HD AUDIO LINK - to nie je výkonový výstup na repro, slúchadlá, ale je to linkový výstup - do ďalšieho zariadenia - napr zosilňovač a pod.
Reprákmi si to zaťažil - a teda i odpálil.

Výstupy a vstupy s potrebou výkonu sú označované Input a Output.

poté když jsem měl zapnutý PC tak jsem zapojil do předu reproduktory a mikrofon

- toto si napísal..... takže som z tvojho popisu dedukoval - pripojil si priamo repro.... to za prvé.
Za druhé - zaručene si tie piny nezapojil správne a zapojením do front panelu si to zoskratoval = odpálenie dosky