Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externý HDD na interný

Ahojte, chcel by som sa spýtať, dá sa externý HDD "preniesť" na interný? Napr. mám 32 GB interný HDD, a 2 TB Externý. A dajú sa tie 2 TB preniesť na ten interný? Takže napr. Z local disku C (32 GB) bude Local Disk C (2 TB)?

pokud je ten externí disk rozebíratelný (na 99% není, to by ses neptal), je uvnitř sata disk a jde vložit přímo do pc.
dnes převažují šmejdské externí disky s napevno vyvedeným usb konektorem, ten je ti uvnitř pc k ničemu.

Napr. mám 32 GB interný HDD

toto ovšem není disk, ale plošný spoj s parodií na ssd. používá se kvůli ceně i kvůli rozměrům. není jisté, že bys dovnitř do svého tajného aceru dostal normální 2.5" disk.

chce to víc info - i šmejdy mívají zespodu typový štítek.

Podle mě je to disk jako disk... Za předpokladu že ho nebude vytahovat a bude mít to štěstí že se bude dát dovnitř zapojit... A když štěstí popřeje tak si může vyměnit pozici pro cdrom za místo na disk... A bude mit i 32 i 2 tb
PS osobně jsem udělal to že jsem použil externí disky jako vnitřní .. samozřejmě to nebyly napevno USB... Ale jen redukce a také jsem si nechal na ntb vyměnit cdrom za ssd