Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tvorba animací v jpg

Zdravím..
chci se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s děláním animací... mám pár fotek v jpg a chtěl bych je dát do sebe aby se po sobě přehrávali v krátkém úseku.. našel jsem jedině na formát .gif.... nechce se mi to všechno převádět do .gif... jestli nevíte o nějakém free softu který byste mi mohli doporučit.. a na WINDOWSI díky
PS: a v jakým bude ten výsledný formát animace?!

Výsledný formát animace bude formát, který umí video, případně sekvence obrázků. Formát JPG NEumí ani jedno z toho, proto to bude bud v GIFu či nějaké video, speciální formát či exe soubor. Jinak převod na gif z fotkama je problém ohledně počtu barev a kvalitu fotky - s převodem neni problém, spousta software - IfranView třebas - umí dávkový převod souborů - tedy nemusíš to dělat pojednom.