Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potřebuji názor znalce

Dobrý den,
mám tu dva dvě PC sestavy a potřeboval bych názor někoho, kdo se v tom vyzná.

1. Sestava (od uživatele M-pol v nižším vláknu)
2. sestava (od kvalifikovaného PC konstruktéra - známého kolegy)

Díky za Vaše názory a komentáře proč je co lepší.

Změna kategorie, původně: PC sestavy. Za víc to nestojí, nechceš PC sestavu. (karel)

Upřesnění:
1. to není můj návrh, nýbrž jen částečná úprava jakési sestavy kterou jsi asi složil sám a navíc navržená úprava není komplet.

2. PC konstruktér a k tomu kvalifikovaný, by asi těžko použil takový krám zdroj, zapomněl na datový disk a ani výběr výrobců deska, paměti za moc nestojí.