Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neda sa mi dostat do BIOSu

Dobry den, prave som poskladal novy pc, ale probleme ze sa mi nic neukaze na monitore. V pocitaci ventilatory idu. Svietia farby, no neviem vo s tym. Poprosil by som o nejake riesenia.

• Myslis ze bys mohl udela fotku toho vseho jak to mas zapojéne ? (aby slo vse videt, hlavne zapojeni napajecich kabelu ze zdroje na zakladni desce)
• V prvé rade, zapoj jen jednu ramku, do slotu nejblyz k CPU (A1), odpoj HDD etc.
Graficka karta je spravne vsunuta (nadoraz) v PCIexpress ?
CPU ma spavne zapojené napajeni (PIN) ?
Monitor je zapojen do kterého vystupu ? (zkus HDMI v graficke karte)

Když počítač ani nenaběhne (nejde signál do monitoru), tak se nediv, že se nedostaneš do biosu.

Ani nerozumím, jak chceš dostat nějaké řešení, když jsi neprozradil konfiguraci, co jsi kam zapojil a další informace.

Takže v tuto chvíli jenom vím, že to je rozbitý.