Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde se registrovat na debaty

Čau, nejspíš jsem úplnej dement a nedokázal jsem na to přijít, ale proč se nemůžu přihlásit ani registrovat na debaty.net?
Při kliknutí na registrovat se Vás to zeptá zda-li chcete debatovat nebo poradit. Kliknu, že bych rád debatoval a ono mě to hodí registraci sem na poradnu. Dobrá pohoda si říkám, nejspíš lze použít účet jak na debaty tak na poradnu, ale opak je pravdou. Ten účet který si vytvoříte jde jen na poradnu. Na debaty se přihlásit nelze a k registraci se taky nedostanu jak jsem psal ↑

O probléme vieme

Nechci "rejpat", ale myslím že o problému jste se dozvěděli až teď, protože na debaty.net jsem si zkoušel vytvořit účet před měsícem a stejná chyba.

budeme ho v blízkej budúcnosti riešiť.

Tohle zabere 2 hodiny času, nechápu proč to nejste schopni vyřešit okamžitě.

Na najblizsej porade sa rozhodne, co dalej, takze buduci tyzden budeme mudrejsi. Stary server totizto bude plnit inu fuknicu, ale este na nom okrem debat bezi aj posta a ine veci, takze ako sa to bude vyvijat nevie nikto...navyse sme ludia a mame niekolko rozdielnych predstav akoby to malo dalej vyzerat a najst konsenzus nebude jednoduche;o).

Ne,spíš ze všech sekcí všechny odpovědi s číslem 5 a víc přesunout právě do Debaty. Vždyť kolikrát a čím dál častěji se v odpovědích zviditelňují ti samí stejní lidé (admini i rádci) svými moudry (Iphone je krám) ,které do Poradny mají hodně daleko. Ještě že některý (jeden) je alespoň vtipný.