Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry libovolně zamrzají nebo neodpovídají

Nevím jestli je to chyba hardware nebo software stránky ale už to trvá 3 měsíce a za boha nedokážu přijít na to co s tim
U 90% her se mi stane že buď hraju 2 hodiny a nic nebo hraju 5 minut a hra zamrzne a musim jí vypnout přes ctrl+alt+delete atd atd. nebo mi vyskočí eror window a hra se vypne u starších her 2010 a níž se pouze občas poposekne obraz a pak zas běží
pokud bych měl hodně blbě popsat co ty erory píšou je tam něco ve stylu že gpu driver a removed
zkoušel jsem vyměnit disk přeinstalovat windows i ovladače.
ryzen 3 1200
msi b350m gaming pro
corsair vengeance 8gb
evga bq 500
nvidia gtx 1050ti gaming x
win 10 64bit

To je takový problém ten error vyfotit? "Něco ve stylu gpu driver" - skvělý!

Počítač zamrzá jenom v zátěži? Teploty jsi měřil? Ovladače grafiky - kromě toho, že jsi je přeinstaloval - máš aktuální? Driver čipsetu jsi nainstaloval taky? Nějaké přetaktování?

No jde o to že eror mi to hází minimálně spíš mi jen zamrzne obrazovka nepamatuju si co se tam přesně psalo v tom okně zkusím to najít

teploty jsem měřil a jsou vpořádku zátěž je skoro uplně normální zkoušel jsem hrát schválně na ultra low detaily a stejně se to děje
ovldače mám aktuální mám na to program od výrobce aby se mi vždy vyskočila možnost aktualizace pokud nějaká je

The video card has been physically removed from the system, or a driver upgrade for the video card has occurred. The application should destroy and recreate the device. For help debugging the problem, call ID3D10Device::GetDeviceRemovedReason.
tenhle eror mi to hází jen u battlefield 1