Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program k stress testu s výpisem...

Zdravím, mám program Aida64 Engeneer, při zapnutí stress testu (dával jsem na vše, cpu, gpu, paměť, disky,...) se mi po +/- 12-18 minutách ukáže že test selhal, hardwerová chyba (ukázka v příloze) ale nenašel jsem žádný log nebo výpis kde bych našel kde přesně se stala chyba, znáte někdo jak najít co je v mém pc špatně?
Sestava:
Základka MSI 970A-G43
AMD Vishera FX 6300
Asus strix gtx 950 dc2oc gaming 2gb gddr5
kingstone 8gb ddr3 1866 (2x)
ssd kingstone hyperx fury 120 gb (system a par programu)
hdd wd blue ex 1tb
zdroj zalman 600w

Děkuji za odpovědi.

• Jestli ti test selhal, musi tam byt napsané proc. Z jakého duvodu test prpvadis a na co se potrebujes zamerit, pro jaky vysledek ?
* Z hlavy nevim, ale podivej se, jestli tam neni nekde v ntaveni, menu, nejaky LOG|History

[TiP] # OCCT
OCCT na stahnuti : http://www.ocbase.com/

• Stabilitu, napeti, teploty a podobne, mas znazorneny v grafu, ktery do kterého se zapisuje behem samotného testu :

*Ilustracni obrazek :
[2013-10-04-11h27-voltage-cpu-vcore.png]

Zkusil sem prohledal cely program, mozna jsem prehlidl ale opravdu jsem log historii apod. Nenašel.. vygooglit se mi to taky nepodařilo...
Proč testuji? Samy se mi vypínají hry. Uprostřed hraní, bez varování se hra kousne a sama vypne, někdy prostě jen vypne. Ano dělá mi to nejvíc u PUBG co je nedodelana hra atd atd ale dela mi to i u ostatních (BF1, TC- rainbow six siege..)
Occt sem nezkousel...