Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cmd.exe

Dobry den potreboval bych poradit mam os xp pro original celou dobu jel vpohode ale posledni dobou se mi zapnuti pc na plose otevre cerna tabulka cmd.Exe a zacne mazat vse hned to zaviram abych neprisel o vse zatim to smazalo vse z document and seting obrazky mp3 savy atd dekuji za odpoved Honza

Změna předmětu, původně: CMD.EXE (touchwood)
u nás se nekřičí (touchwood)

aha. Ok, omlouvám se. Zatím jsem nikoho webařícího z CNCčka nepotkal :-D

Postup je takový, že pustíš msconfig.exe a v záložce "po spuštění" nejprve odškrtáš úplně vše a pak budeš postupně přidávat. Pokud některou aplikaci znáš, nemusíš ji vůbec odškrtávat. Alternativně můžeš hledat řádky, kde soubory mají koncovku .cmd nebo .bat, případně .vbs