Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškozené video

Ahoj, natáčel jsem svůj gameplay ze hry a během toho jsem dostal ban za cheaty. Žádné jsem neměl a to video mě může ospravedlnit, jenomže během hry se mi sekl celý notebook a musel jsem ho na tvrdo tlačítkem vypnout.
Po zapnutí ntb mi již video nejde přehrát.
V kmplayeru mi to píše error num 80040218 a při klasickém spuštění přes přehrávač, který už v ntb byl chybu 0xc00d36c4.

Můžu nějakým zázrakem prosím video opravit a znovu si ho přehrát? Stačil by i kousek.

Děkuji za pomoc.

Ten odkaz jsem na netu zkousel jeste predtim, nez jsem zalozil diskuzi + par ostatnich tutorialu na yt, ale nic zatim nepomohlo. Ted zkousim ten odkaz od kolegy nize. Mam zatim soubory aac a h264, jeste prijit na to, jak je dat dohromady.

Mp4 formát, resp. kontajner ma jednu debilnu vlastnost a sice ze hlavicka s metadatmi alebo co to je sa nachadza az na konci suboru, v tvojom pripade kedze ti padol komp zrejme hlavicka nebola zapisana a v tom videu uplne chyba, preto to nejde prehrat. Moje skusenosti su asi take ze to potom neprehra ziadny prehravac, ci sa to da pripadne nejako este zachranit som neskumal, ale slak ma ide z toho trafit ked musim stahovat nejaku mp4 a nemozem sa pozriet co vlastne stahujem dovtedy dokial sa to nestiahne cele, pretoze inak to nejde prehrat na rozdiel od inych kontajnerov (.avi .mkv .mpg .mov ... atd) ktore neni problem prehrat i pri nekompletnom video subore. Preto na vas ludia apelujem, nepouzivajte tento skripleny mp4 format.

Tak třeba:

slak ma ide z toho trafit ked musim stahovat nejaku mp4 a nemozem sa pozriet co vlastne stahujem dovtedy dokial sa to nestiahne cele

Stačí si nastavit bittorentového klienta tak, aby stahoval od začátku kontinuálně, zajít na yts.am, dát stahovat nějaký film, po pár odstahovaných % spustit film v prohlížeči a vesele se dívat. To samé platí třeba i pokud člověk nahraje mp4 na web a dá ji v prohlížeči přehrávat, přehrává se aniž by se stáhl celý soubor.

hlavicka s metadatmi alebo co to je sa nachadza az na konci suboru

Zkoušel si hodit nějaký mp4 do hexaeditoru a porovnat raw avc s hozeným avc streamem do mp4 kontejneru? Asi ne, já to udělal a hlavičku vidím na začátku, na konci vidím jen zbytečnou patičku: "KfreeIsoMedia File Produced with GPAC 0.7.2-DEV-rev357-g7115eeb8-master" (soubor jde normálně přehrát i bez této patičky).

Děkuji všem za pomoc. Podařilo se mi extrahovat soubor h264 a aac. H264 jsem si již přehrál ve VLC, ale video je tak na 25s a je to cele zalagovane a vsude ruzne barevne pixely a jeste je absolutně zrychlené. Ten původní gameplay měl být přes hodinu dlouhý a to h264 se mi zdá je celé video natlačené do 25s.

Poradíte mi prosím dotáhnout to do konce? :D