Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avast - 0kč a po 30 dnech strženo z účtu

Máte už někdo skušenosti s tím jak Avast nabízí možnost službu za 0kč ale musíte zadat iniciály a účet a buď do 30 dnech zršíte službu nebo se vám automaticky strhne za službu peníze..

Jak se tyto služby zruší, kam napsat, už to někdo vyzkoušel?
Jak se strhnou peníze z účtu když je účet na nule? Půjde účet do mínusu?

Jak se tyto služby zruší, kam napsat, už to někdo vyzkoušel?

Kvalifikovanou odpověď se dozvíš na technické podpoře Avastu.

Jak se strhnou peníze z účtu když je účet na nule? Půjde účet do mínusu?

Záleží, u jaké banky máš účet a jaké objednané služby k účtu (v tomto případě kontokorent). Odpověď na svoji otázku se dozvíš na infolince své banky.

Jedno to rozhodně není. Z účtu si sami od sebe rozhodně nic nestrhnou (pokud nemáš nastavené inkaso), z karty můžou.
A v případě kreditní karty vůbec žádné peníze na účtu míst nemusíš. Ale většina lidí má debetní, takže by to do mínusu jít nemělo.
Jak bude služba fungovat dál, záleží na jejích podmínkách. Možná ti ji pouze zruší, možná tě budou považovat za dlužníka a požadovat po tobě penále.

proč to řešíš? avast si dobrovolně instaluje jen nesvéprávné bfu.

navíc mi není jasné, jakým způsobem se ti může nějaký avast dostat k účtu nebo k platební kartě tak, aby mohl něco strhnout.

edit: aha, to jsi ty, co tu máš každý den nějaký dotaz úplně mimo. škoda slov.