Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rýchlosť internetu pod win10 a winXP

Takže už sme sa tu o tom bavili, internet ide po každej aktualizácii win10 pomalšie a pomalšie v súvislosti s iným problémom čo som tu riešil. Nainštaloval som si druhý operačný systém winXP: Profesional a vyskúšal internet. Kým vo win10 sťahovanie aj malého súboru o veľkosti 45 MB trvá takmer 5 minút tak sťahovanie toho istého súboru vo winXP mi trvalo iba 3 sekundy. Na internete som zistil že do win10 sú integrované spomaľovače internetu akokoľvek som googlil tak sa mi nepodarilo objaviť ako ich vypnúť a tak sa chcem opýtať či náhodou netušíte ako takýto spomaľovač vypnúť a kde a pod akým súborom ho nájsť.

ano, microsoft je tak blbý, že od visty výš sice používá stejné jádro, přesto vyžaduje nové ovladače.
nepíšeš ale zásadní věc: jestli šlo o novou čistou instalaci w10, nebo to byl jen upgrade starých rozdrbaných w7.

Žiaden Malaware tam nieje preskenoval som vo vypnutom stave niekoľkými antivírmi a nič nenašli. Systéme nemám iný antivír ako ten od ms. Prehliadačov mám viac a všetky tri sa správajú rovnako. Skušal som vytvoriť i virtualny počítač z win10 ale rýchlosť sťahovania bola rovnaká. Jedine žeby nejaký vír bol v inštalačnom cd.

Takže preskenoval som počítač najprv MBAM, našiel nejaké MS PUPy presnejšie 5x ale to bolo všetkom,adware bolo 0, presunul som do karantény a v karanténe vymazal. Adwcleaner nenašiel ale už žiadne veci všetko v logu 0. Chcem sa spýtať na msautoruns je to nejaký program vo windows alebo ho treba nainštalovať. Pred tým som používal Anti-Malaware ale žiaľ, win10 je na to alergický.