
Nejlepší notebook do 25 000
Zdravím potřebuju poradit který notebook je lepší https://www.alza.cz/msi-gl62?dq=5114884 tento MSI nebo
https://www.euronics.cz/notebook-asus-rog-gl553vd-fy514t-cerny-asugl553vdfy514t/p442121 tento ASUS který má Intel core i7 a více otáček ale MSI má prý lepší grafickou kartu , odborníci nepomohli
nejlepší notebook ... hledá na alze a v euronics. to je na pány v bílých pláštích.
Ale fuj!
Proč fuj? Má i fanklub.
Ovšem opravdoví fandové touží po tomhle.
To me zaujalo. Ty voleee, to je husty.
Nebo si tam taky můžeš koupit sedacího alzáka.Má dvě výhody-teď je v akci,po slevě za pouhých 4499 Kč a druhá výhoda je,že ho můžeš kdykoliv nakopat nebo i zbičovat a rozsekat.
A k tomu plyšovému Alzákovi zapomněli nabídnout i voodoo jehlice.
To uz snad ani neni k smichu. By jim tam meli pridelit psychiatra, ktery by jedince co si to koupi, hned pro jistotu prohledl.
Na Alze v pořádku,tam se lze detailně se o každém dost dovědět. No Euronics,nebo Datart,nebo ElectroWord je úlet. Doporučím i CZC,nebo AlfaComputer. Nezaměňuj nákup s vyhledáváním informací.