Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kontrola zostavy (na prácu, nie na hry)

Dobrý deň, chcel by som vás poprosiť aby ste mi skontrolovali zostavu či všetko sedí, a či sa to pc zapne. Dopredu hovorím, tento počítač nieje na hry a ani nebude, takže myslím, že tam igpu bude stačiť aspoň zatiaľ. Počítač bude využívaný na kancelársku prácu (office, tlačenie dokumentov, prehliadač,..). Zdroj už sa vymeniť nedá, už ho totiž mám doma. Cena pri zmene komponentov by mala byť do 320€ a malo by to byť cez datacomp. Ďakujem. :)

vaWPQO.jpg

Ešte čo sa týka OS, tak ten je zakúpeny windows 10 a ssd 120gb by malo stačiť, keďže doteraz na tom starom pc bolo využíté za asi 7 rokov 50gb.

ďakujem tak teda zoberiem tu mb a ssd, ktory ste mi poradili, ale nebolo by lepšienechať ten evga zdroj? Aby tam bola nejaka zaruka do buducnosti a co som cital hodnotenie tiez nieje hlucny ten evga zdroj. Casom by sa tam mozno dala aj gpu aby neislo vzdy vsetko na igpu. To neviem.