Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padající PC při změně rozlišení

je to na nic uz tyden se vrtam v jednom kompu a stale nemuzu prijit na problem pocitac jede jen stou potizi ze kdyz ho uz teda nainstaluju a hrabnu na rozliseni tak spadne kdyz ho naformatuju a pokusim se ho znovu nainstalovat tak vetsinou ted uz furt padne vimnenil sem procesor a nic vimnenil sem ramky a nic vimnenil sem grafiku a nic vimnenil sem harddisk a nic skusil sem jine nastaveni biosu a jine instalacni cd atd a stale nic zakladni desku jsem projel diagnostickou kartou anic jsem zoufali

¨PS :zcestiny jsem mnel 4 takze zachibi predem nerucim
Změna předmětu, původně: pc (touchwood)

no dejme tomu zenemam duvot podezrivat zdroj ze sabo taze pac se mi ukazuje tabulka stop a pak nasleduje restart to sem mnel dodat asi hnad na zacatku k ovladacum sem se nedostal desku sem projel diagnostickou kartou a nic a baterku jsem skousel volt metrem jak nova

Je to týden co se vrtám v jednou kompu a nemůžu přijít na problém, počítač jede jenom s problémem, když nainstaluju a chci změnit rozlišení, spadne a když ho chci znova nainstalovat, většinou padne. Vyměnil jsem procesor a nic, vyměnil jsem ramky i grafiku harddisk a nic. I jiné nastavení BISOu, jiné instalační CD a stále nic, MB jsem proskenoval diagnostickou kartou a nic. Jsem zoufalý. Díky za odpovědi

Takže buďto zdroj nebo základní deska.