Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění nežádoucího okna.

Dobrý den. Po nainstalování Win.7 HP na nově postavený PC na mě začalo vyskakovat tohle okno, (viz. Obrázek) i přes to, že mám zakázané všechny aktualizace. Samotné aktualizace neřeším, protože s tím nic neudělám, ale jde mě o to jak tohle otravné okno vysmejčit z PC. Vždy na mě vyskočí po každém startu či restartu PC. Sice to není na závadu, ale je to otravné. Jak se toho okna zbavit? Dekuji za odpověď. :beer: :beer: :beer:
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Já vím, jenže se to stalo nedopatřením. Objednal jsem si u Vás novou sestavu aby na ní běžel W7, a podle toho koupil díly, sestavil. Koupil jsem originál win. a nainstaloval. Ale tohle jsem nepředpokládal, možná ani navrhovatel. Ten win7 na tom běž spolehlivě, zatím. Win 10 nechci ani náhodou, i když je tam možnost na instalaci zdarma. Chci se jen zbavit toho okna.

Karle - nebudou!
https://social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/01d6c13c-1c4c-4084-9131-65bfe838dcda/windows-7-support-for-intel-kaby-lake-and-skylake-cpus?forum=w7itprohardware
- je tam jedna odpoveď:

Intel's seventh generation Core processors, the Kaby Lake series (I7-7xxx, I5-7xxx CPU description = Kaby Lake), will only have Windows 10 operating system support.

Skylake (Intel 6th Generation Core processors) will support Windows 7, 8.1,10.

n alterative to installing Windows 7 on a Kaby Lake system is to Deploy a Windows Virtual Machine in Hyper-V on Windows 10 where you can install Windows 7 on the Virtual Machine.

preklad:

Siedma generácia procesorov Core, série Kaby Lake (I7-7xxx, I5-7xxx CPU description = Kaby Lake), bude mať iba podporu operačného systému Windows 10.

Skylake (procesory Intel 6th Generation Core) bude podporovať Windows 7, 8.1,10.

N alternatívne k inštalácii systému Windows 7 v systéme Kaby Lake je nasadenie virtuálneho počítača Windows v systéme Hyper-V v systéme Windows 10, kde môžete nainštalovať systém Windows 7 na virtuálnom počítači.