Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SP3

Dobry den chci se zeptat mam legalni windows xp home edition a chci si nainstalovat Servis pack 3 z netu neudela mi to nelegalni windovs nebo nebudu mit ějake problemky kvuli tomu ????DÍKY!!!!!

proč ne? sp3 vyšel na časopisových dvd, směle instaluj.
akorát pokud máš náhodou notebuk, se pak nediv.

jestli máš xp sp2, + doteď automaticky aktualizované záplaty, nemá instalace sp3 přes takový systém skoro žádný význam.
(sp3 je jen souhrným balíkem záplat, včetně pár neveřejných, a většiny zbytečných. není to taková změna jako sp2, která přinesla třeba zásadní opravy chyb reagujících na buffer overflow, nebo vydolovala pro uživatele firewall)

sp3 má smysl hlavně pro nové instalace xp, nebo na dlouhodobě neupdatovaná pc.

"Problem s AMD CPU" sa netyka AMD CPU, ale pocitacov HP ktore maju predinstalovany XP, kedze HP cpe na svoje PC s AMD windows predinstalovany s intel CPU. Predpokladam ze dotazovatel nema HP PC.
Vies o nejakych dalsich problemoch tykajucich sa AMD CPU?

Objavili sa tusim aj ine problemy tykajuce sa nejakych sietovych sluzieb alebo niektorych (pre mna neznamych) programov, nepovazujem to za kriticke. Ano nech sa rozhodne sam, zatial asi lepsie nech este pocka nejaky ten mesiac-dva ze ci vyda MS aj nejaky upraveny SP3 alebo nie, prip. ak ma zapnute automaticke aktualizacie Win tak sa s tym vobec nemusi zaoberat, ked to MS uvolni ako automaticku aktualizaciu tak sa mu to nainstaluje automaticky.

Pravda

Takto updateovana PC se pote měla stale dokola restartovat, pravě při nezdařene iniciaci driveru. Tuším že jsem četl že už nějaky sammostatny update vyšel.

lední brtník: znamy pravě nedavno misto dlouheho updatovaní nainstalil SP3 a aktualizace ktere mu ted jsou předhozeny na WindowsUpdate nejdou nainstalovat:-p