Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ramky jedou naplno

Zdar, chtel bych se optat jestli je normalni, ze Pri hrani fify 18 mi jedou ramky skoro na 100%? Kapacitu mam 8gb. Zacne se mi to po delsim hrani prikusovat, drive to nedelalo. V cem muze byt problem? Diky za odpovedi

pokud je vysoké využití paměti, windows se výrazně zpomalují. jenže tu chybí jakýkoli screen ze správce úloh.

a když je to nějaké herní dělo, rovnou bych se zeptal, jestli to nebsahuje smutně proslulou "herní" síťovku řady killer.