Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB na hry

Dobrý den, chci se optat, nějaký NTB okolo 20 tisíc, který by zvládl hry jako FIFA 18 na vyšší detaily a bez sekání? Popřípadě aby zvládl nějaké novější hry.

Chce to minimalne notebook verzi GTX1060/3, coz je urcite pres 30 tisic. Pro jistotu pocitej s cenou do maximalne 40 tisic.

Do 20 tisic se nevejdes se zadnou soucasnou notebookovou herni grafikou, minimem je totiz GTX1050/2 na nizke detaily a ta je mirne pres 20K.