Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zřejmě poškozený soubor AVI

Zdravím, k vánocům se pod stromečkem našla kamera do auta. Ačkoli by se někdo poradil nebo tak podobně, tak je to nějáká čína... Takže po včerejší cestě jsme ji spustili v autě a jeli, nejdříve měla problém s sd kartou, že prý není vložena takže jsem ji vyndal, dal zpět a ok. Spustím nahrávání a jedu. Dnes jsem vložil kartu do ntb a asi ze 100 souborů fungují první 3...a to tak, že první je v pořádku, druhý vlastně také, ale ten třetí má jen černý obraz zvuk jako by se seknul a nejde ho přetáčet. Zbytek souborů nahlásí každý přehrávač, že nelze přehrá nebo ho prostě nespustí. Přeformátovat to nejde, zkoušel jsem 2 konvertery a asi 2 programy na opravu videí, jeden program se dokonce sesypal a raději ukončil proces :D . Bez úspěchu. Soubory mají správnou velikost, mají svou správnou koncovku, mají správný čas nahrání a změny jako předešlé funkční soubory, ale i jednoho konvertoru to ukázalo u těch to vadných avi souborů u detailů pouze název, formát a velikost. U funkčních to ukáže i podrobnější data typu rozlišení, počet snímků, formát audia, apod...

Kameru vrátím ježíškovi :) a já se ptám zda to lze něják zachránit nebo se s tím smířit? Nic důležitého tam naštěstí není, ale zajímá mě zda to jde.. Děkuji

No kartu jsem vložil do pc, hned naskočila, hned se objevila. Win žádnou chybu nehlásí. Tudíž ji považuju za v pořádku. Zkoušel jsem ji 3x vytáhnout a vložit do pc a bez problémů. Jediné co jsem si všiml, karta, respektive její adaptér byl nastavený na LOCK tudíž zamčený, to může mít vliv? Když první 3 videa to něják nahrálo.