Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký ventilátor.

Nazdar priatelia,pred časom som kúpil skriňu Zalman Z1 Neo skriňa je celkom v pohode je síce ešte v záruke ale to by nevadilo.Začal hučať ventilátor a teda poriadne,nebudem to všetko vymontovávať,vymením len ten ventilátor len by ma zaujímalo za aký.Poraďte nejaký konkrétny je ich strašne veľa dík.

Osobne mam dobrou zkusenost tak s Arctic Fan F12. Za to ty SilentiumPC Zephyr mi nesmi pres prah. Noctua je jistota, ale tvrde zaplacena.

https://www.czc.cz/arctic-fan-f12-pwm-co/107104/produkt

Techto CO jsem mel nekolik a pokazde perfektni.

https://www.czc.cz/arctic-fan-f12-pwm_2/70136/produkt

Tyto obyc PWM bych take doporucil, ale sem tam se najde hodne hlasity kus a je treba to vyreklamovat.

Uz je tu rada na Silent, ty bych bral jen v pripade, ze na desce nemam vubec nebo nefunkcni PWM. Pokud na desce PWM je a budu to do nej zapojovat, tak urcite PWM ventilator je lepsi.

Osobne mam dobrou zkusenost tak s Arctic Fan F12. Za to ty SilentiumPC Zephyr mi nesmi pres prah.

No třeba u postlího si nikdo nestěžuje na nic krom blbejch šroubků,Arctic Fan12 někdo chválí jinej nadává že jsou hlučný,jsou to levný točáky tak holt na co kápneš,já si chválím třeba Enemax jenže ty jsou krapek dražší....