Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání do PC nejlépe ve FullHD

Dobrý večer, prosím o radu, co je vhodné pro nahrávání videa pomocí nejlépe webkamery, nebo něčeho přímo do PC a nejlépe ve Full HD? Zkoušel jsem nedávno Webku Logitech, ale nedostal jsem z toho více jak 720p a to tuším při 15 snímcích za vteřinu. Videokonferemce Skype bylo v pořádku. Mám PC Dual-Core 2,93 GHz, 4GB RAM. Děkuji

Bohužel, já to už vrátil ve 14 denní lhůtě na konci roku. Ale podle YT jsem nastavoval vše v OBS co jsem viděl a to samé přímo i v palikaci Logitech Webcam Software (MAX 720p a 15 snímků). Napadlo mě zkusit i Movie Maker (ve W7) a tam se to nahrávalo v ještě nižším rozlišení. Ani nevím, jaký vstup, maximální rozlišení z USB podporuje Movie Maker ve W7. Pak jsem zkusil i VLC, také jsem nepochodil. Bych tu Webku koupil znovu, ale nechci jim rozbalovat další zboží a vracet to, když neuspěju, to mě je blbé. A mrzí mě, že prodejce sliboval dodání SW na CD, což ve skutečnosti není součástí balení. A také mě mrzí, spíš štve, že podpora od Tomáš Kudweis Country Sales Manager Czech republic & Slovakia byla strohá, jak od souseda, který tu webku neviděl (s prominutím za to vyjádření).