Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry nereagujou

Ahoj, mám notebook HP Eiltebook 8450p. Rozjedu na něm Cuphead, Stick fight atd....Ale koupil jsem si Portal 2 a Geometry Dash a když jednu z těch dvou her zapnu tak se objeví černá obrazovka a PC nereaguje.
Zkoušel jsem přeinstalovat DirectX 9 a Steam ale pořád to nejede.

Děkuji za odpovědi

Parametry notebooku:
Procesor Intel Core i5 2520M Sandy Bridge 2.50 GHz
Operační paměť 4 GB DDR3
Vnitřní úložiště 320 GB HDD
Grafická karta Intel HD Graphics 3000
Displej 14,1" LCD 1 366 x 768 - matný
Optická mechanika DVD-ROM
Síťové připojení wifi, LAN
Rozhraní 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x Display Port, 1x VGA
Výbava čtečka paměťových karet, bluetooth
Operační systém Windows 10 Home

Možná bude zakopaná čuba v tom OS - na stránkách výrobce ntb jsou ovladače maximálně pro W7, takže je otázka, jak se chovají ty, co jsou tam teď. Pokud je to nějaká samodomo instalace, tak vrátit do továrního nastavení (recovery) na W7 a nevrtat se v tom, co funguje;-).