Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problikávání displeje

Dobrý den. Koupil jsem si nový notebook ASUS F550VX. Při prvním spuštění jsem si už při nastavování jazyku windowsu atd... Všiml že displej trošku bliká jakobych o jeden přidával a znova ubíral na jasu. jakmile jsem vše nastavil aktualizoval notebook stále to dělalo. Po restartu to přestalo. Na druhý den to zase začalo asi 30 minut to takhle blikalo a pak to zase přestalo. Dělá to jen na nějakých častech displeje nekdy jen okraje a někdy celé. Dá se to vypnout někde v nastavení ? nebo to mám reklamovat? Nebliká to nějak výrazně ta první pohled ale když na notebooku hraji nebo prohlížím internet tak si toho všímám. Dělá to ikdyž je ntb na nabíječce i není. Je nový. Grafika je updatnutá. Kupoval jsem ho přes E-shop.
byl bych rád za každé rady nebo pokud by tu byl někdo komu se to také děje nebo dělo.

Předem děkuji za odpovědi :)

Do notebooku patří výhradně ovladače ze stránek výrobce notebooku, nikoliv od výrobce čipů.. Tudíž, odstranit ovladače nVidia přes DDU, otevřít stránky výrobce notebooku, najít model a ovladače, které dává ke stažení. Při instalaci ovladačů zakázat nVidie GeForce Experience, či jak se ten zmetek jmenuje a vyhnout se hláškám o aktualizaci od nVidie.

Pokud bude problém přetrvávat, reklamovat notebook v rámci 14 denní lhůty odstoupení od smlouvy a zakoupit znovu.

Když je to nový, snad tam nestihnul nalít moc dat - recovery a nehrabat na to… Že jsou v MS programátoři občas pánská přirození je druhá věc, a věřit veškerým hláškám systému je pro neznalce naprosto normální. Poučenými se zpravidla stávají až po té, co je W10 donutí naběhnout si na nějaký špek, o kterém snad ani autor netušil, co má vlastně za smysl :-(