Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox one zamrzá

Zdravím,
nevím, jestli mi tu bude schopný poradit s problém s XONE nebo jste zaměření výhradně na PC, přesto se zkusím zeptat.

Mám rok a půl starý XONE, tu první prodávanou verzi. Do teď šlapal v pohodě, ale v posledních dnech začíná zlobit. Čas od času mi zamrzne a to při různých situacích. Například při hraní hry, nebo při spouštění či zavírání nějaké aplikace, někdy i když si chci otevřít seznam nainstalovaných aplikací a her. Když zamrzne, nereaguje na nic a buď se po chvíli sám rozjede (tomu občas - ne vždy, předchází jakési pípnutí uvnitř konzole) nebo se ani po několika minutách nerozjede a musím ho natvrdo vypnout ze sítě.

Jinak nevyskakuje žádná chybová hláška, ani na googlu jsem nenašel, že by někdo podobný problém popisoval.
Budu rád za každou radu, nápad....

Jsem sice zaměřený na PC ;-), ale tohle mi připadá jako klasické přehřívání (včetně "vzbuzení" po nějaké době). Má ta nádhera nějaké větráky? Pokud jo, točí se? Nejsou uvolněné pasivy na čipech (NB, CPU, GPU,... nevím, co tam všecko je)? Není uvnitř bazmek příliš zabordelený (prach, chlupy ze psa, kočky, velblouda, peří,...)?

Nerozebíral jsem ho, je pořád v záruce, takže do něj radši nepolezu. Jen jsem přes průduchy přejel ručním vysavačem, abych vytahal případný prach.
Když konzole běží, slyším hučení a když dám ruku nad místo, kde jsou průduchy, tak cítím proudění studeného vzduchu, takže asi chladí v pohodě

Navíc jsem dneska při googlování problémů s konzolí četl, že při problémech s chlazením by se měl sám vypnout...Tak přehřívání doufám není problém

Zdravim, me se takto zacal kousat xbox nedavno, , hlavně při hre kingdom come. Zkousel jsem vsechny možné reinstaly a pak sel xbox do servisu. Problem jsem s tim mel uz podruhé behem roku a půl. Ted to vypadá, že by mi pošlou jiný, zatim stale čekám na vyjádření z microsoftu. Neměl jsem problem ze by se prehrival a vypinal, jen čistě zamrzaval a pak uz ani reinstaly nešli. Myslím že to bude bud chyba interniho disku nebo procesoru.

• Jaky XBOX ?
• Do reinstal Menu pro provedeni "Factory Reset" (pri spusteni, pri startu :!: konsole) se dostanes ?
* Do reinstal menu, se dostanes pridrzenim tlacitek BIND (parovac) a EJECT + POWER pro spusteni konsole (vysunout), samozrejme dle typu XBOXu a u 'druhého' pipnuti pustit tlacitka ..

• V MENU (dle verze XBOX a jeho OS) , pak zadas "RESET" :
[4452472c-f058-4fdc-b1f9-25d9e4b99db8.png]

[TiP] ~ :i: Mohu ti pordit pouzit jiny napajeci kabel.
* Plati jen pro [XBOX S] a [XBOX X].

• U klasického [XBOX ONE], jde to spise, nebo bych se priklanel k problému s napajecim blokem.
* Na strankach support XBOX, muzes stahnout opravny IMAGE pro opravu, jen to spustis z USB, z nabidky jako vyse RESTART zadas "Offline Update".

[NA STAHNUTI ]
• "System Update Diagnostic Tool" - http://www.ign.com/wikis/xbox-one/Xbox_One_Offline_System_Update_Diagnostic_Tool (zvolit soubor OSUD)