Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno problém přesunu na fleshku

zdravím mnel bych otázku. v PC mám jedno video ktere ma asi 8GB, když ho chci vložit na fleshku tak mi to píše že soubor je pro cílový systém příliš velký a to mám fleshku 32 GB kterou mám prázdnou, zkoušel jsem i další 2 fleshky i harddisk a píše to pořád. nevíte nekdo prosím co s tím? díky

Vyřešeno, nesouvisející plky diskutujte jinde (Prasak)

Řešení:

Musíš flashku zformátovat na NTFS nebo exFAT podle toho, kde ji budeš používat.

To by chytrýho nenapadlo.

Jedna z tvých typických reakcí. K ničemu a zbytečně provokující. Připadá mi, že tyto situace záměrně vyhledáváš, aby sis pak mohl kopnout.

Oháníš, se tím, že obyčejní lidi neznají do hloubky problém, že se jim dostane posměchu od rádců. A co děláš ty?

Ne,ty právě tu aroganci podporuješ. Tak mě vysvětli,proč se nějaký "jirka44" obrací na mě s bombastickým zjištěním na mne,který se ho na nic neptal, a já s tazatelem řeším věc s problémem flešky. Opravdu a upřímně mi odpověz,jaký smysl měla odpověď mně,že prodjece flešku zformátoval tak a tak.