Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s koupí notebooku

Dobrý den, chtěla bych Vás porosit, jestli by jste mi prosím poradili nějaký vhodný notebook. Používám ho převážně jen na internet, youtube, filmy, office word, uživatelská práce.... Nejradši bych nějaký ultrabook a do růžova, ale to bych chtěla asi moc..... Děkuji za odpověd

To neni spatny. Hry teda ne? A jeste jak jsi na tom s pomerem prace na baterku a na el. siti, to je taky dulezite, protoze cestovni notebook do terenu musi mit delsi vydrz na baterku, zatimco pokud ho mas jen v kancelari a treba doma, tak baterku resit moc nemusis a pak to muze mit dopad na levnejsi cenu nebo vyssi vykon.