Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena za připojení počítače k internetu pomocí mobilu - nikde nemůžu najít

Ahojte. Mám telefon sony ericsson w610i který umožňuje připojit počítač k internetu pomocí usb kabelu nebo bluetooth přes EDGE (tuším). Nemůžu ale na stránkách T-mobile najít, kolik to vlastně stojí. Je tam sice jako mobilní internet ale nevím jestli se to vztahuje i na toto. Nemám žádný tarif, pouze dobíjím si kredit (twist). Poradíte?

Nechceš-li paušál, pak SIM karta s tarifem Twist Internet. Cena na měsíc je 850 Kč s DPH.

Ale pokud jseš chytrej, objednáš si např. u Cybex.cz balíček, obsahující kartu do noťasu (pcmcia nebo express card) s předplaceným internetem na 12 měsíců. Je tam taková sleva, že za měsíční internet nezaplatíš 850, ale jen 470 Kč.

Takovou SIM můžeš dát klidně do mobilu, to není nijak vázaný na tu kartu.

Pavel