Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje Google chrom

Upozorňuji předem,je mi 67 let a až tak moc počítači nerozumím. Včera jsem nechala vyčistit počítač programem AVG PC TuneUp a dnes mi nejde spustit Google Chrom. Je nainstalovaný, ale objeví se jen šedá plocha a prohlížeč nereaguje.Není něco zablokované od AVG ?
Případně někdo poraďte,co s tím Děkuji.

Upozorňuji předem,je mi 67 let a až tak moc počítači nerozumím.

k tomuto napíšu neco, co nie je určené pre tazatelku....

"Radci vidíte kam sme na poradni dospeli?"

---

pre tazatelku:

Včera jsem nechala vyčistit počítač programem AVG PC TuneUp a dnes mi nejde spustit Google Chrom.

Software typu "Booster" "TuneUP" resp. akékoľvek zrýchlovače by ste rozhodne používať nemali, tento software je len kus trusu, ktorý klame o tom čo robí,... reálne nič nezrýchluje.

Preto Vám ako prvé odporúčam odinštalovať AVG PC TuneUP. (V prípade Windows 7 kliknite na štart -> ovládací panel -> programy a funkce ///// V prípade Windows 8 alebo 10 kliknite na štart pravým tlačítkom -> programy a funkce.)
Záložka programy a funkce môže byť v češtine pomenovaná inak (neviem), v slovenčine vo win8 to mám pod názvom "programy a súčasti". Ale niečo podobné by to malo byť. Tu nájdite daný program a dvojitým kliknutím odinštalujte, potom iba mačkajte "Ďalej" prípadne niekde bude zaškrtávacie políčko "odstrániť všetky súčasti softwaru" nebo podobné.

Rovnako odinštalujete aj chrome.

Následne stiahnite chrome cez iný prehliadač (s istotou tam budete mať ešte Internet Explorer, ten spustíte kliknutím na štart, napíšte Internet Explorer a stlačíte enter.), prejdete na stránku https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html a stiahnete aplikáciu, spustíte, znova odklikáte "ďalej", a až sa Vám nainštaluje, mal by sa spustiť a byť funkčný.

Ak ovšem tento postup nebude fungovať, napíšte sem, a budeme hladať iné riešenia problému.