Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Loop stack windows 10

Dobrý den
Mám problém, zasek se mi notebook a tak sem ho vypnul a znova zapnul. Najednou mi ale vyskočila automatická oprava která neumí problém vyřešit. Zkoušel jsem se vracet na datum o par dni zpátky a opravu přes cmd tabulku kde jsou Moje systémová data na 0 a tak v tom nemá cenu pokračovat. Za jakoukoliv radu budu rád.

Hochu, nějak moc kouzlíš

automatická oprava je co?
která neumí problém vyřešit. (jaký problém?)
Vracet datum ?Proč?
Cmd tabulku ? to je co?
Nula je co?
V čem pokračovat.

Rada je vyspi se z toho a napiš to pozítří za střízliva

Jak už jsem psal notebook se mi zasekl a tak jsem ho natvrdo vypnul a zase zapnul. Když naskočila načítací obrazovka s automatic repair a poté chyba že se počítač nepovedlo opravit viz. obr. 1. Koukal sem na pár rad jak tento problém vyřešit 1. vrátit počítač do stavu před poslední aktualizací (toto mi nejde udělat protože mi to píše že u disku je potřeba povolit nějakou ochranu). 2. pomocí nějakých příkazů v cmd tabulce ( příkazovém řádku) toto nemůžu také udělat protože když se kouknu na systémová data na tomto místě ( C:\windows\system32\config\RegBack) tak mi to píše že zabíraji 0 b (neboli v nich nic není). Zkoušel sem už i vrátit počítač do továrního nastavení ale na dvě sekundy naskočí příprava uvedení počítače do továrního nastavení a poté že se nopadařilo akci provést a že nebyli provedeny žádné změny. Jediné co bych ještě dodal je že problémů s notebookem co se týče výkonu jsem si všiml už 4.1. a v ten den se mi dělala poslední aktualizace windows. To je asi vše.

Do Safe Mode sa dostaneš? Pozri sa do návodu svojho stroja, akop sa dá dostať do Safe Mode. V ňom sa načítajú LEN základné ovládače a mal by si mať prístup k svojim dátam. Takže si ich odzálohuješ a potom môžeš riešiť tú Opravu.
Ak je to originál OS (predinštalovaný) - opäť návod - nájdi si návod, ako sa dostať do Recovery, spustiť a z voľby dáš Opraviť. Začne sa akože inštalácia, ale v prípade Oprava sa doinštalujú a opravia poškodené súbory OS.

Výborné programy jsou HirensBoot nebo DLC Boot 2017. Volně ke stažení na internetu.
Vytvoříš si bootovací USB disk a po nabootování z USB disku spustíš třeba Mini Win Xp, 7, 10.
Zálohuješ data a potom přeinstaluješ WIN. ISO obraz Windows je volně ke stažení na stránkách Micrsosoftu.

Nevím jestli mam takovou smůlu nebo co, teď jsem zapnul počítač že si udělám ten boot na usb a při zapnutí mi bez načítání naskočilo modré okno RECOVER zařízení není připojeno použijte disk nebo usb pro obnovení. Byla tam ještě možnost "zkusit znovu" a "další možnosti" ani jedno nic nedělalo tak jsem od počítače odpojil napájení a znovu připojil. Pak už v pohodě na běh, myslíte že se stala nějaká chyba při spouštění nebo že s tímto počítačem taky něco je?