Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI

Zdravim je nejake zarizeni ktere mi prijmewifi signal a prevede internet dale po kabelu proste opak wifirouteru diky

obvykle se nepoužívá router, i když některé umí režim wisp-client.

před okno/pod střechu se strčí access point, které umí režim client taky a navíc se dělají i v outdoor provedení.
vzdálené napájení bývá po lan kabelu (přes poe) a za tímto clientem je už běžný router v normálním režimu, je v místě dosažitelném pro domácí lan nebo pro domácí wifi.