Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repraky k PC do cca 1000kc?

Dobrý den,

Mám u PC starší reprosoustavu Genius SW2.1 1250, avšak má už své roky a bohužel hučí při zapnutém stavu(vada zesilovače, samostatně se neprodává). Hučí, i když nehraje hudba(když hraje hudba nevadi to tolik). Bohužel u PC pracuji a klid při práci je celkem důležitý a hučící reproduktory jej narušují. Zakoupil jsem nedávno repro Fenda a180x a hralo dobře, avšak kvůli FM tuneru chytali kdejaký signál a reprodukovali jej(neustálé pípání reproduktoru-mobilní signál). Ty jsem vrátil a chci zakoupit něco co NEBUDE HUČET a "CHYTAT MOBILNÍ SIGNÁL". Chci buďto 2.0(a na hlasitou hudbu/bass si zapnu geniusy - při hudbě to hučení neruší), nebo 2.1(a stávající geniusy nahradím úplně).

Udělal jsem menší průzkum/výběr, ale moc se v audiu nevyznám, rád bych se Vás tedy zeptal, které byste mi poradili?

U těchto láká cena
fenda-f-d-a320_d270468.html

U těchto láká značka, ale výkon mají podstatně nižší než ostatní v cenové kategorii
creative-inspire-t3300-51mf0415aa000-_d170205.html

U těchto mne láká výkon, a pokud se nemýlím mají i dřevěné satelity(indicke recenze chválí :D)
fenda-f-d-a521_d270483.html

Slušný výkon akorát
defender-2-1-i-wave-s45_d185530.html

Tyto jsou novější verzí tech co mám(ale s tou růžovou... asi bych využil satelity ze stávající sestavy)
genius-sw-g2-1-1250-cerne_d117448.html

Děkuji

PS: "ocenil bych nějaký standby režim ať zbytečně nejedou když nemusí(nehrají zvuky,hudba) - to by bylo tichoučko při práci :) "

Mám výborné zkušenosti se značkou Creative, před cca 15 lety jsem měl od nich první systém 2.1, vydržel hrát přes 10 let. Před 4 lety jsem si pořídil jiný systém 2.1 od Creative, zatím šlape dobře. Oba systémy přitom měly asi poloviční výkon, než ten, který uvádíš. Po zvukové stránce jim nemám co vytknout.

Výkon není všechno - záleží na frekvenčním rozsahu, citlivosti reproduktorů, ...

.. kvůli FM tuneru chytali kdejaký signál a reprodukovali jej(neustálé pípání reproduktoru-mobilní signál) ...

FM tuner je v tom nevině, pokud je mobil poblíž beden, budou reagovat všechny.

... ocenil bych nějaký standby režim ...

Repro můžeš přece vypnout, nebo ztlumit. Případně vypnout zvuk přímo v PC.

s tim vykonem souhlasim, se signalem nvm jak to funguje ale geniusy to tak nechytaji jako ty fendy ty pipaly kazdou chvili... takze z bzucaku jsme si pomoh pipakem :D ... a s tim standby to by opravdu potesilo, pac vypinat a zapinat stale repro je urcite otravne. Sic lepsi zvuk nepotrbeuji ale jak to vidim tak si asi priplatim za creative, pac nechci mit dalsi bzucaky za dva roky na stole... A ty geniusy co mam dam pokud sezenu sikovneho elektrikare opravit kdyby to slo za levno. Diky za odpoved.

Zdravím, ty studiovky budou znát na kvalitě hudby? resp. podání? Aby ty creativy nemely libivy barevny prednes, ktery se bude libit vetsine posluchacu a studiovky budou takove ploche nezabavne, za cenu presneho podani, ktere ani vetsina lidi neoceni? jen se ptam... dik :)

Budou hrát určitě líp a zrovna M Audio maj třeba celkem dost Basů na rozdíl od jinejch za tu cenu nejlepší volba,jinak ano studiovky všeobecně nemusí někomu vyhovovat,ale jsou i multimediální .Co komu sedne to nikdo neposoudí,pokud není možnost osobně někde vyzkoušet,tak pak je možnost vrátit do 14 dnů v nejhorším,já je hrát slyšel oboje a za mě určitě M Audio.:-)