Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ip kamera

Poraďte mi prosím ip kameru na záhradu. Pripojenie lan kablom a aj do siete nie je problem. Cize wifi nie je potrebne. Kamera by mala mat nocny prisvit idealne taky co nie je vidno. Mala by mat kvalitny obraz a ukladanie zaznamu pri pohybe na sd kartu v kamere ale aj moznost ulozit zaznam na sietovy harddisk. Zobrazenie aktualneho obrazu kamery kdekolvek v domacej sieti povazujem za samozrejmost a taktiez mobilnu aplikaciu.
Co sa tyka detekcie pohybu nie je nutne mat predrazeny software s rozpoznanim tvare alebo postavy ale mala by kamera zaznamenat akykolvek pohyb osoby v jej zabere.
Snad som na nic dolezite nezabudol.
Cenova relacia je okolo 100€. (Pripadne poradte aj ine navrhy ak by ma kvalita presvedcila priplatim.)

Veľmi pekne ďakujem za pomoc.

Ahoj, ja mam kolem baraku 4 kamery HIK vision, napajene PoE, ruzne druhy v cenovych relacich 4-5kCZK.
Delaji presne to, co popisujes - IR prisvit, ukladani na SD kartu + sitovy HDD, ev. mail, zobrazeni pres web, HIK PC aplikaci ci v mobilu. Detekce prekroceni cary, vkroceni do zony, pohybu, ukladani videa/obrazku.

Podobnych vyrobcu je cela rada..

Ďakujem pekne. Pošlete mi prosím aj presný typ kamery co ste popisali? Konkretne ma zaujali tie parametre "Detekce prekroceni cary, vkroceni do zony, pohybu,"..
Ktory obchod doporucujete? Kde najlepsie kupit taketo kamery?
Ďakujem za pomoc

Konkrétně mám tyto:

DS-2CD2042WD-I
DS-2CD2120F-I
DS-2CD2025FWD-I

U "dome" kamer (půlkulových) se čas od času na skle objeví kapky a je třeba ji otřít. Nejlepší obraz dává ta poslední v seznamu.
Pozor na ohniskovou vzdálenost, souvisí se šířkou záběru.

Všechny jsou napájeny přes PoE injektor TL-150S a končí v routeru ASUS RTN18U, kde je 500GB disk - fotky se uploaduji pres FTP a videa sambou. Krom toho je na 3 kamerach microSD karta.
Kazdou jsem kupoval jinde dle ceny....

Univerzalni navod je napr. zde https://eshop.vakap.cz/user/upload/CZ%20manu%C3%A1l%20pro%20IP%20kamery%20HIKVSION_1.pdf