Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s ovladači na nvidia gt1030

Dobrý den,a předem děkuji za odezvu.
Sehnal jsem grafiku gigabyte nvidia gt 1030 a mám problém s ovladači na windows 10.
Mám starou sestavu Lenovo m71e.Nevím zda není problém ve zdroji,který má výkon asi jen 250 w.Systém se rozjede,avšak windows 10 hlasí problém s instalací ovladačů,kdy ani z originál cd,a ze stránek výrobce nefungují.Ve správci zařízení píše pouze základní grafický adaptér microsoft a nevím co s tím.
Děkuji za info

Instalace ovladačů se konala, když už jsi měl tu potřebu na tohle cpát Windows 10? Počítačů s takovým označením je několik, u prvního jsem viděl chipset driver nejvýše pro Windows 7. Teď teda jedeš na tu grafiku a je z ní zapojený výstup do monitoru?