Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocitac se nechce nacist

Dobry den, odešla mi grafika gts 8800 zapojil sem novou a když zapnu pc čekám 10sec pak naskoci monitor a pc me hodí rovnou do opravy systemu až se oprava dokončí vždy napíše ze to nejde a vypne se, někdy mi da na vyber opravit systém Windows nebo spustit Windows normalne(oboje me hodí do opravy systemu nevíte co s tím?

gts 8800 - tyto grafiky časem chcípnou všechny, mají výrobní vadu. nvidia ovšem uznávala reklamace jen amerických uživatelů.

po výměně zcela jiné grafiky mají windows problém v normálním režimu nastartovat, proto ty pokusy o opravu. chtělo by to nouzový režim a nejdřív staré ovladače odinstalovat.
deska může mít i integrovanou grafiku, s ní by ta odinstalace byla lepší.