Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung galaxy J1

Ahoj . Mám taký problém a chcem sa opýtať či mi náhodou niekto nepomôže. Mám telefon samsung galaxy J1. Asi niečo cez rok bol vypnutý lebo som používal nový telefon. Ale teraz ked som ho chcel zapnúť .. nič. Bol v nabíjačke celú noc ale ked sa ho snažím zapnúť proste nič. Ale všimol som si že ked ho napojím do pc a držím power tlačítko tak v pc zaznie taký zvuk ako ked pripojíte USB.

Dakujem

Pravdepodobne ano, ja si taky nechavam stary mobily, ale co pul roku je nabijim, aby prave nedoslo k uplnymu vybiti a baterie to nezabalila. Sice rok by to pri trose stesti vydrzet mohlo ve vypnutym stavu, ale zalezi na stavu baterie, ktera tam je a pises, ze to bylo pres rok, asi opravdu uz moc dlouho.