Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android - Java uložení a přečtení hodnot ze souboru

Ahoj,

mám jednoduchou potíž. Chci uložit do souboru hodnoty a tyto potom přečíst (řádek po řádku).

Uložení:

// zapsani:
writeNameToFile("prvni radek \r\n"+"druhy radek" , context);

private void writeNameToFile(String data,Context context) {
        try {

            OutputStreamWriter outputStreamWriter = new OutputStreamWriter(context.openFileOutput("soubor.txt", Context.MODE_PRIVATE));
            outputStreamWriter.write(data);
            outputStreamWriter.close();
        }
        catch (IOException e) {
            MessageBox("Exception File write failed: " + e.toString());
        }

Načtení:

InputStream inputStream = tatoaktivita.openFileInput("soubor.txt");

                                                          Boolean poprve = true;

                                                          if ( inputStream != null ) {
                                                              InputStreamReader inputStreamReader = new InputStreamReader(inputStream);
                                                              BufferedReader bufferedReader = new BufferedReader(inputStreamReader);
                                                              String receiveString = "";
                                                              StringBuilder stringBuilder = new StringBuilder();

                                                              while ( (receiveString = bufferedReader.readLine()) != null ) {
                                                                  if(poprve){
                                                                      poprve = false;
                                                                     Toast.makeText(getApplicationContext(),"prvni radek:"+ receiveString , Toast.LENGTH_LONG).show();

                                                                  }else
                                                                  {
                                                                      Toast.makeText(getApplicationContext(),"druhy radek:" receiveString , Toast.LENGTH_LONG).show();
                                                                  }

                                                              inputStream.close();

                                                          }
                                                      catch (FileNotFoundException e) {
                                                          MessageBox("login activity File not found: " + e.toString());
                                                      } catch (IOException e) {
                                                          MessageBox("login activity Can not read file: " + e.toString());
                                                      }

Ovšem při načtení se vůbec nezobrazují načtené řádky.
V čem to může být? V Contextu?

neviem nemam skusenosti s androidom ale napada ma 1) ci nemusis urobit flush, alebo 2) pouzit pre input stream tiez context.openFileInput a nie tatoaktivita.openFileInput (neviem co to je tatoaktivita a ci to teda cita subor v stejnom umiestneni)

BTW. a snad tam mas "druhy radek:"+ receiveString