Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytížení procesoru 100%-chrome?

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně vytížení.
Nejdřív mi jel procesor pořád na 100%, takže jsem reinstaloval ntb, ale problém stále přetrvává. Nic nemám spuštěného a přesto jede na 100%, třeba 10 minut to tak je a pak se to uklidní a ntb jede normálně. Po nějaké době to opět vyletí.
Když spustím Google Chrome, kde mám jen dvě webové stránky, mi to ve správci úloh ukazuje víc činností Chromu. Proč? Kde může být problém?
Díky

Viac procesov chrome je spravne, ked ti to vadi nepouzivaj chrome.

Ked vyleti CPU na 100% tak si pozeraj ktory proces tych 100% pouziva. Ked kliknes na ten stlpec hore tak to zoradi podla vytazenia cpu.
(p.s. tipujem ze to vytazuje bud antivir alebo vir, alebo obe skodlive veci. ... ale mozno to je windows update apod.)

Chrome má svůj "Správce úloh", který ti pomůže přiřadit PID danému tabu, dokonce zobrazuje i zátěž CPU (ale pouze momentální, proto je lepší pro sledování zátěže v časovém úseku použít Process Explorer, který ukazuje i CPU history).
POkud by "hypoteticky" byla zátěž způsobovaná konkrétní stránkou, lze v konzoli zkusit Profiler.