Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou powerbanku?

Ahoj, potřeboval bych radu s výběrem powerbanky. Nevím co přesně by měla nebo neměla mít. Zase tolik se v tom nevyznám. Hlavní věc co bych chtěl je, aby měla alespoň dva USB výstupy a quick charge. S kapacitou si nejsem jistý kolik je tak normální, ale když jsem koukal, tak asi 10000 mAh by mělo bohatě stačit. Ty s větší kapacitou už stojí víc peněz. Někdo nějakou radu? :-)

10 000mAh je pro napětí 3,7V na článcích - je to něco podobného, jako když se u PC reproduktorů uváděly hodnoty PMP - pak měly maličké repráčky třeba 200W.
Ona to je opravdu kapacita článků, ale přepočítej si to z 3,7V na 5V a pak odečti nějaké to procento jako účinnost měniče. Reálně se dostaneš někam nad polovinu.

Pak se koukni na kapacitu baterie v mobilu. Powerbanka by měla mít uvedeno min. 2x větší kapacitu kapacita akumulátoru v zařízení, abys zařízení nabil aspoň jednou.