Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Základní deska MSI G41M-P43 Combo nefunguje s Intel Q9550

Dobrý den koupil jsem základovku MSI G41M-P43 Combo a dal jsem tam procesor Intel Q9550 a nefunguje.Prvně se pc zaplo ,ale potom vyplo a zaplo,furt dokola.Tak jsem vypl zdroj a zkontroloval kabely ,ale všechno bylo v pořádku .Potom nešlo zpustit.Poradíte?
Změna předmětu, původně: Koupil jsem...,nefunguje.Poradíte? (Prasak)

Zober len dosku s CPU na stol a nic viac v nej ziadne kartu ani spojenia na kejs ani ram ani nic, a len zapoj zdroj a zapni to (spojenim PWR-BTN pinov), zaplo sa to?
Dodatocny 4pin zo zdroja si dufam zapojil.
Treba skusit clear CMOS.
Moze to byt aj vadne samozrejme, nejaka Xrocna doska uz moze mat zivotnost pomaly za sebou.

Nevim no .Mám ju přes bazar (Od Karla.cz) cca 14 dni a vypadalo dobře ,ale když nejde od ty výmněny tak mu jdu napsat.Ale nejvíc mě sere že jsem za ni dal 1500kc s Intel duo..(sráč) a clazením a to je teda dobrý ale ještě síťovka do USB protože nebylo místo tak dalších 500kc.No vyhozenejch 2000kc . :(